Benefit Plus Spolupracujeme s Benefit Plus
CA Top Holiday » Lignano pre všetkých » Zábava, výlety, atrakcie


Lignano je známe ako najvybavenejšie prímorské stredisko severotalianskeho Jadranu. Je ideálnym dovolenkovým miestom pre tých, ktorí chcú stráviť skutočne aktivnu dovolenku. V Lignane samotnom máte možnosť navštíviť 6 zábavných parkov ( Aquapark - najväčší vodný park v Taliansku, Zoo, Lunapark, Juniorpark, Gumkáči, Hemingwayov park), cykloturistické trasy, jazdecké centrá, športové ihriská, 18 golfových ihrísk, množstvo tenisových kurtov a viac ako 5000 dokov v 4 najmodernejších prístavoch.

 

Aquapark - Aquasplash LignanoAquapark - Nádherný vodný park, najväčší v Taliansku, s množstvom toboganov, šmýkačiek, bazénov - ozajstný vodný raj pre deti i dospelých. 

Lignano Aquapark - Tobogán AnacondaLignano Aquapark - tobogán pre detiLignano Aquapark - Kamikaze tobogán

  Lignano Aquapark

Parco Zoo Punta Verde Lignano 

 

Zoologická záhrada - umiestnená v prekrásnej krajine vôkol rieky Tagliamento sa stala novým domovom vyše 120 druhov exotických zvierat. Nájdete tu pravú oázu pokoja, jazierka a krásnu subtropickú vegetáciu.

Lignano Zoo - tiger vo výbehu Lignano Zoo - lev vo výbehu Lignano Zoo - opica na konári Lignano Zoo - vodné vtáctvo na rieke

Strabilia Lunapark Lignano 

 

Strabilia lunapark - veľký lunapark s množstvom atrakcií, vo vyhradené dni akcia - dvaja za cenu jedného. 

Lignano Strabilia Lunapark - rýchlodráha Lignano Strabilia Lunapark - autokáry Lignano Strabilia Lunapark - autíčko pre deti Lignano Strabilia Lunapark - kolotoč
Parco Junior LignanoJuniorpark - zábavný park pre menšie deti.
Lignano Parco Junior - kánoe Lignano Parco Junior - labute Lignano Parco Junior Lignano Parco Junior - skákací hrad Lignano Parco Junior - nafukovací hrad
Gommosi LignanoGumkáči - gumenný svet pre najmenších. - Zábavný park s množstvom šmýkačiek, trampolín a hojdačiek pre najmenších návštevníkov.
Lignano Gommosi Lignano Gommosi - skákacia lod Lignano Gommosi - nafukovacia hra Lignano Gommosi - šmýkačka
Parco Hemingway LignanoHemingwayov park - zaujme hlavne milovníkov prírody, obrovský píniový park, večer tu bývajú krásne divadelné predstvenia pre deti.

 

V Lignane Vás ďalej môže zaujať amfiteáter a množstvo pizzérii, kaviarničiek, tanečných lokálov, ktorými je lemovaná 8 km dlhá kúpeľná kolonáda, ožívajúca každý podvečer a plná veselého ruchu do neskorých nočných hodín…

 

Výlety do okolia - Blízka Lagúna di Marano ponúka príležitosť na nezabudnuteľné výlety vyhliadkovými loďami na Mušličkový ostrov, historické Grado, či neďaleký Terst.
A samozrejme, počas pobytu výlet do Benátok loďou, alebo autobusom. Návštevu uvedených atrakcií Vám rada zorganizuje delegátka CA, ktorá je prítomná počas Vášho pobytu.

 

NOVINKA - PRELET NAD LIGNANOM. Viac info TU

 

 

 

Lignano / Marano - Casoni Marano Lagunare