CA Top Holiday » Diskusia

Diskusia

Sem môžete napísať akékoľvek otázky, návrhy alebo pripomienky.

E-mail* (nezobrazuje sa)
Odkaz
Smajlik c. 1 Smajlik c. 2 Smajlik c. 3 Smajlik c. 4 Smajlik c. 5 Smajlik c. 6 Smajlik c. 7 Smajlik c. 8 Smajlik c. 9 Smajlik c. 10 Smajlik c. 11 Smajlik c. 12 Smajlik c. 13 Smajlik c. 14 Smajlik c. 15 Smajlik c. 16 Smajlik c. 17 Smajlik c. 18 Smajlik c. 19 Smajlik c. 20 Smajlik c. 21

    Iveta Spiššáková 2021-12-27    

Prajem pekný deň z TOP HOLIDAY, pani Lucia, plážový servis nám naši talianski partneri už druhú sezónu nezahrnuli do ceny - pretože ho nie je možné zrušiť bez 100% stornopoplatkov; mali sme na tom v roku 2020 veľké straty aj my aj naši talianski partneri. Keďže budem od mája v Lignane, veľmi rada ho každému doobjednám podľa želania, ale naozaj radšej až mesiac-dva pred nástupom. Cena za 1 slnečník a 2 lehátka (od 4. po 11.radu) bola vlani 91,80 EUR od nedele rána do piatku večera. Ceny slnečníkov na rok 2022 ešte nezverejnili, ale nemalo by sa to zásadne zmeniť.


    Lucia 2021-12-27    

Dobrý deň, chcem sa opýtať ako je to s plážovým servisom? pred niekoľkými rokmi sme cez Vás boli v Lignane a plážový servis bol v cene apartmánu. Tentoraz to nikde nevidím. Je to ešte aktuálne. ďakujem


    Andrea Firdová 2021-08-23    

Ďakujeme ako vždy za krásnu dovolenku v rezidencii Saulina. Bolo neskutočne výborne, užili sme si spolu s deťmi piesok, more, večerné a nočné prechádzky, ktoré obľubujú aj deti. Odporúčame všetkým, určite si oddýchnete!!! Smajlik c. 12 Pani Ivetka Spiššáková je tá najúžasnejšia osoba akú som spoznala, určite so všetkým poradí, pomôže, je veľmi milá, ochotná, ústretová. VĎAKA za krásnu dovolenku. Aj budúci rok.


    Mačička 2021-07-13    

Pani Ivetka ďakujeme za krasnu a bezpečnú dovolenku za krasny apartmán a Vašu snahu byť vždy po ruke ,keď Vás potrebujeme. Veĺká vďaka nech sa darí ďaĺšie roky vo Vašej svedomitej praci. Veĺa zdravia celej Vašej rodine.


    Iveta 2021-06-19    

Dobrý deň, aj v Lignane sú zóny voľnej pláže - pri červenom majáku, potom pri plážach 1B, 10 a 15 - toľko v Sabbiadore. Sú dobre organizované - v dostatočných rozostupoch sú v piesku napevno zabudované rúrky, do ktorých si vložíte vlastný slnečník. Netreba kopať Smajlik c. 0
Na hotelových plážach cena 1 slnečníka a dvoch lehátok vyjde 107,10 EUR (júl-august).
Táto cena platí od 4. po 11.radu od mora. Prvé tri rady majú každá inú cenu, to je pochopiteľne drahšie.


    Vlado 2021-06-18    

Dobrý večer, ako je to s "free" zónami medzi slnečníkmi (v Bibione to bolo každých X metrov), prípadne aký je cenník prenájmu slnečníku v sekcii bližšie ku vode (kvôli deťom)? Ďakujem.


    Iveta 2021-06-12    

Srdečne pozdravujem z Lignana! Tento týždeň bolo veľmi príjemné slnečné počasie - už sa dá aj kúpať, voda je prehriata. Čo sa rúšok týka, NIE sú povinné na pláži, len pri návšteve spoločných toaliet a spŕch. Platí totiž nariadenie, že v exteriéri treba mať rúšku všade tam, kde sa nedá udržať odstup od cudzích osôb 1 meter. A keďže slnečníky sú od seba v dostatočných rozostupoch, tiež pri vstupe do mora sa ozaj ku nikomu nemusíte tak veľmi priblížiť, na pláži rúšku neuvidíte. Len pri vstupe na toalety. A samozrejme, pri vstupe do obchodov, reštaurácií - nie však už keď sedíte pri stole, či už v interiéri alebo exeriéri. Veľmi podobne nastavené pravidlá ako u nás. Akurát že tu v správach stále COVIDom nestrašia, je tu vysoká miera zaočkovanosti, ako turista si tu od COVIDu môžete pokojne oddýchnuť Smajlik c. 0


    Anna 2021-06-11    

Dobrý večer, ako je to teraz v Lignane. Niekde som čítala , že sa nosia ruska povinne aj v exteriéri, to znamená aj v mori pri kúpaní? Ďakujem. Mala by som záujem o pobyt, ale záleží na podmienkach


    Iveta 2020-06-10    

Dobrý deň, pani Erika, situácia sa v Taliansku neustále zlepšuje, hlavne región Friuli Venezia Giulia má už veľmi podobnú epidemiologickú situáciu ako Slovensko. Dopravu plánujeme zahájiť v druhej polovici júla 2020; hneď ako sa tak rozhodneme, zverejníme to na našej webovej stránke.


    Erika 2020-06-10    

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či sa budete dať objednať dovolenka v Lignane aj s dopravou, a ak áno, od akého dátumu.
Pekný deň Vám prajem. Erika


    Miroslava Bokníková 2019-09-12    

Ďakujeme za krásnu dovolenku vo Vila Magdaléna a super prístup a rýchle vybavenie všetkého potrebného. Určite sa ešte vidíme ❤️


    Iveta Spiššáková 2019-08-13    

Dobrý deň, pani Mária,
v apartmáne sú už moderné zásuvky, kde do 3-dierkovej zásuvky pohodlne umiestnite našu dvojkolíkovú zástrčku - napr. na mobil. Na ostatné typy spotrebičov sa dajú priamo v Lignane lacno kúpiť adaptéry - závisí od konkrétneho typu spotrebiča. Keď prídete, pozrieme sa na to, čo potrebujeme a prípadne Vám taký adaptér požičiam.


    Mária 2019-08-13    

Dobrý deň, chcem sa spýtať, či sú potrebné špeciálne adaptéry do zástrčiek (Rezidencia pri mori). Ďakujem.


    Katarína Pavlovičová 2019-02-11    

Dakujem za rýchlu odpoved Smajlik c. 16


    Iveta 2019-02-11    

Dobrý deň, pani Pavlovičová,

 

doprava je možné aj z Prievidze, (klimatizovaný autobus, video, bufet) odchádza sa vždy v piatok z  autobusovej stanice pri informačnej kancelárii o 17.00 hod.

Cena je 103,-EUR/osobu obojsmerná doprava - či už dospelý alebo dieťa, platí sa za sedadlo. Spolu by vás tak doprava vyšla 206,-EUR. Takže odchod by bol 09.8.2019 o 17.00 z Prievidze, v Lignane by Vás autobus vysadil čo najbližšie ku miestu, kam potrebujete vystúpiť, odchod z Lignana naspäť by bol 17.08.2019 vo večerných hodinách (po 20.-tej hodine), návrat do Prievidze v nedeľu 18.8.2019 v ranných hodinách.

Pri nástupnom mieste Prievidza sa potom vždy prestupuje v Bratislave - aj pri ceste tam, aj pri ceste naspäť. 

Gulliverlandia samozrejme stále funguje, býva otvorená vždy od 01.júna, momentálne prerábajú svoju web stránku.

Ďakujem za Váš záujem a ostávam s pozdravom

Iveta Spiššáková


    Katarína Pavlovičová 2019-02-10    

Dobrý deň,chcela by som sa opýtať či by ste mi vedeli zabezpečiť iba autobusovú dopravu z Prievidze do Lignana pre 1 dospelú osobu a dieťa vek 13 rokov v termíne 9.8.2019 až 18.8.2019.A ak áno,aká by bola cena?Zatiaľ sa len informujem,či je taká možnosť.Dakujem.Ešte by ma zaujímalo,či chodia v Lignane nejaké autobusy,ktoré vozia ludí pri pláže,ak áno,sú spoplatnené alebo sú zadarmo?A ešte ma napadlo,hladala som informácie o Guliverlandii,ale našla som že je trvalo zatvorená -zrušená, je to pravda?Velmi pekne dakujem za odpoved.S pozdravom Pavlovičová.


    Marián 2019-02-07    

Dobrý deň, pani Slebodníková,
cena za apartmán je konečná, je v nej už zahrnuté aj záverečné upratovanie, žiadne dalšie povinné poplatky (teda okrem pobytovej taxy mesta Lignano Sabbiadoro v sume 0,50 EUR na osoby nad 12 rokov na deň).
Je možné dodatočne si priplatiť za posteľnú bielizeň, alebo si môžete doniesť vlastnú.
Polpenziu ziaľ neponúkame, avšak so stravovaním v Lignane problém nieje - v blízkosti väčšiny našich viliek sa nachádza množstvo pizzérií, reštaurácií či fast foodov, takže sa nemusíte viazať len na jedno miesto a jeden druh jedla.
Všetky naše apartmánu majú aj kuchynku/kuch. kút dostatočne vybavený na bežné varenie a stolovanie pre daný počet osôb.

S pozdravom,

Marián Tomlák, CA TOP HOLIDAY.


    Zuzana Slebodníková 2019-02-07    

Dobrý deň,
chcem sa informovať o pobyte v apartmánoch - je k výslednej cene účtovaná aj napr. cena za upratovanie, posteľné atď.? Aká je možnosť stravovania, dá sa tam zabezpečiť napr. polpenzia? ďakujem, Zuzana Slebodníková


    Iveta 2018-11-28    

Dobrý večer, pani Janka,
takto na začiatku sezóny Vám veľmi rada vytvorím 10-dňový pobyt na ktorýkoľvek 4-lôžkový apartmán. Štandardne v ponuke bude Beatrice (max.výbava, skvelé parkovanie, výborná poloha, priestranné apartmány), Elena, La Torre a Kryštál s bazénmi. Ponuku nájdete od soboty 1.12., ak by sa Vám páčil nejaký iný apartmán, len mi napíšte, vytvorím Vám 10-dňový pobyt na mieru. Veľmi pekne ďakujem za Váš záujem a pozdravujem !
Iveta Spiššáková


    Jana 2018-11-28    

Dobrý deň, máme záujem o 11 dňovú dovolenku v Lignano Sabbiadoro a vyberáme z Vašej ponuky. Prosím Vás, ktoré ponuky 4-lôžka robíte na 11 dní? Okrem Mušle, tam sme už boli, tento rok chceme skúsiť niečo iné (aj keď tým nechcem povedať, že tam bolo zle. Práve naopak, len potrebujeme niečo trošku väčšie . ) Smajlik c. 14