CA Top Holiday » Ubytovanie » Rezidencia Bussola
Rezidencia Bussola

Rezidencia má dobrú polohu - je situovaná 480 m od pláže, pár krokov od kúpeľného centra, avšak vo veľmi tichej zóne v peknej vilovej štvrti. K rezidencii patrí udržiavaná záhrada s murovaným záhradným grilom (možnosť grilovania), za rezidenciou je veľké parkovisko. Apartmány boli komplet zrekonštruované, sú priestranné, vkusne zariadené. Každý aparmán má TV/LCD/SAT, mikrovlnku a klimatizáciu na diaľk.ovládanie a wifi-pripojenie (novinka 2016).

 VSTUP DO BAZÉNA  V NEĎALEKOM REKREAČ.AREÁLI TERRAMARE V CENE POBYTU.


7-8-lôžkové apartmány sú vďaka svojej priestrannosti a rozloženiu izieb vhodné aj pre 2 rodiny. Apartmán sa skladá z dvoch samostatných spální (jedna je 2-lôžková, jedna 4-lôžková ), obývacej izby s 1 až 2-mi lôžkami buď s kuch.kútom (typ trilocale), alebo so samostatnou kuchyňou (typ quatrolocale). K apartmánu patrí novozrekonštruovaná kúpelňa a 2 veľké balkóny zariadené záhradným nábytkom. 

Hosťom rezidencie je k dispozícií automatická práčka v spoločných priestoroch rezidencie.

 

3-4-lôžkové apartmány tvorí jedna veľká obývacia izba v tvare písmena L - v jednej časti je kuchynská linka a jedálenský stôl, v druhej časti je jedno samostatné lôžko, pod ním druhé vysúvacie lôžko a vysokým nábytkom oddelená manželská posteľ. Apartmán má vlastnú renovovanú modernú kúpelňu so sprchovým boxom/bidetom/WC a terasu zariadenú záhradným nábytkom.

 

OBJEDNAŤ


obývacia izba 3-4-lôžk.apartmán

nočná časť 3-4-lôžk.apartmán

kúpelňa 3-4-lôžk.apartmán

balkón 3-4-lôžk.apt


Celá mapa

spoločná záhrada

obývacia izba 7-lôžk.apt

kúpelňa 7-lôžk.apt

väčšia spálňa (3-4 lôžka) 7-lôžk.apt

menšia spálňa (2 lôžka) 7-lôžk.apt

obývacia izba s kuch.linkou 7-lôžk.apt

bazén

areál s bazénmi

pohľad na rezidenciu zo záhrady

areál s bazénmi - mapa

pohodlný parking za rezidenciou

areál s bazénmi


Nová ponuka na sezónu 2020 bude k dispozícií od 01.12.2019.