CA Top Holiday » Ubytovanie » Rezidencia Bianco
Rezidencia Bianco

Nachádza sa priamo pri  pláži, v zóne blízko Juniorparku a najväčšieho námestia v Lignane - Piazza City. Veľmi dobre vybavená zóna, množstvo reštaurácií, kaviarní, fastfoodov, obchod s potravinami, blízko supermarketu IN´S MERCATO. Rezidencia má 3 výťahy. Parkovanie vyhradené v oplotenom areáli rezidencie s rampou na diaľkové ovládanie.
Novinkou sezóny 2018 je 4-lôžkový apartmán typu trilocale, s dvoma spálňami a rozprávkovým výhľadom na more.


Apartmány majú nadštandardnú výbavu :

  • klimatizáciu na diaľkové ovládanie
  • mikrovlnku
  • TV-LCD so satelitným príjmom
  • v cene plážový servis - 1 slnečník + 2 lehátka na celý čas pobytu na hotelovej pláži najbližšie k vilke

4-lôžkový apartmán (B1) - má  obývaciu izbu s modernou kuchynskou linkou (veľká chladnička so samostatnou mrazničkou, plynový šporák, všetky potrebné riady, mikrovlnka), jedálenským stolom  a dvomi lôžkami - jedno z nich je možné cez deň kvôli priestoru zasunúť pod druhé.  Ďalej je tu spálňa s manželskou posteľou a  pekná moderná kúpelňa so  sprchovým boxom/toaletou/umývadlom/bidetom + priestranná terasa s bočným výhľadom na more.

 

4-lôžkový apartmán (C1) s dvomi spálňami - má  priestrannú obývaciu izbu s kuchynským kútom (s modernou kuchynskou linkou +veľká chladnička so samostatnou mrazničkou, plynový šporák, všetky potrebné riady, mikrovlnka), jedálenským stolom  a rozťahovacím gaučom + dve spálne - jednu  s manželskou posteľou a druhú izbičku  s jedným samostatným lôžkom. K apartmánu patrí moderná kúpelňa so  sprchovým boxom/toaletou/umývadlom/bidetom + priestranná terasa s panoramatickým výhľadom na more.  


výhľad na more (apt. C1)

obývacia izba (apt. C1)

kuchynský kút (C1)

terasa (apt. C1)

spálňa (apt. C1)

druhá izba (apt. C1)

kúpelňa (apt. C1)


Celá mapa

obývacia izba (apt. B1)

spálňa (apt. B1)

kúpelňa (apt. B1)

terasa (apt B1)

obývacia izba (apt B1)


Nová ponuka na sezónu 2020 bude k dispozícií od 01.12.2019.