CA Top Holiday » Novinky v Lignane

Pri Terase na mori to žije !

2013-04-30 09:09 napísal Iveta Spiššáková

Zábava na pláži – aj toto leto vás každý deň čakajú animátori na pódiu pri Terase na mori s pravidelnými cvičeniami aerobiku, salsy a ponúknu množstvo zábavy pre každého bez ohľadu na vek. Od júna do septembra, každý deň v týždni vám ponúknu množstvo aktivít – od ľahkej rozcvičky po body toning,  gymnastiku v mori a samozrejme veľmi obľúbené skupinové tance a strečing. Kde ? Pri vstupe na pláž č.4 v Lignano Sabbiadoro, ulica Lungomare Trieste 5, každý deň od 9.30 do 12.00 a od 16.00 do 18.30.

 

 

tl_files/top_holiday/clanky/cvic musla.jpg

 

 

 

 

tl_files/top_holiday/clanky/cvic voda.jpg

 

 

Mami, prosím, zabudneš ma tu? Tohto leta po západe slnka už nebudete mať starosti, ako zabaviť vaše deti - každý večer od júna do septembra o 21.30 animátori MiniKlubu očakávajú vaše deti na parkete Beach Villach (pri Terase na mori), aby si spoločne zatancovali Baby tance s Kalimérom, Pokémonom, drakmi – zostať sedieť bude ozaj ťažké !

Váš večer pod hviezdami – keď skončí program pre deti, užite si vy svoj večer s predstaveniami profesionálnych animátorov : kabaret, muzikály, tanečné vystúpenia, spoločné tance – každý večer niečo iné po 22. hodine. A medzi účinkujúcich môžete patriť aj Vy  a stať sa tak hviezdou večera !

Besitos – najúspešnejšie večierky v Lignane budú opäť každý utorok od júna do septembra v Aurore plážovom bare (medzi vstupmi na pláž č.6 a 7 v Sabbiadore). Jeden z prvých večierkov na pláži v Lignane sa v priebehu posledných rokov stal nezabudnuteľným miestom na strávenie horúcich lignanskych večerov. Tancuje sa na pláži v elegantnom prostredí paliem pod hviezdami. Od 22. hodiny.

 

 

Späť