Vyhľadať »
CA Top Holiday » Zľavy a akcie

Posledné voľné termíny na samostatné vilky

2018-03-07 11:05 napísal Iveta Spiššáková

 

Vilka Adriana

 

Voľné termíny vo vile Adriana:

02.6.-09.6.    - katalógová cena 682 € - teraz 607 €

09.6.-16.6.    - katalógová cena 707 € - teraz 629 €

28.7.-04.8.    - katalógová cena 1.268 € - teraz 1.129 €

25.8.-01.9.    - katalógová cena 938 € - teraz 835 €

 

 

 

Krásna malá vilka, postavená v roku 2013, pár krokov od pešej zóny a kúsok od pláže č.4 je ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po súkromí, ale zároveň chcú bývať v centre a blízko pláže.

Vilka je umiestnená v tichej jednosmernej ulici Via Friuli cca 50 m od pešej zóny Via Udine a 100 m od pláže. Má samostatnú oplotenú záhradku - prednú, cez ktorú sa vstupuje do vilky a zadnú, kde je urobené záhradné sedenie.

4-6-lôžkový apartmán je priestranný, zariadený novým moderným nábytkom. Obývacia izba má kuchynský kút a jedálenský kút + rozkladací gauč pre 2 osoby. Sú tu ďalej dve spálne - jedna s manželskou posteľou a druhá menšia s dvomi lôžkami, z ktorým jedno je možné kvôli priestoru cez deň zasunúť pod prvé. Po rozložení sa získajú dve samostatné rovnako vysoké lôžka. K apartmánu patrí moderná kúpelňa so sprchovým boxom/umývadlom/bidetom/toaletou. Klimatizácia, práčka, pláž.servis v cene.  Parkovanie vo dvore vilky.

tl_files/top_holiday/vilky/Vila Adriana/Adriana spredu M.jpg  tl_files/top_holiday/vilky/Vila Adriana/Adriana obyvacka1M.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Vila Adriana/Adriana spalna M.jpg

 

Viac info a foto tu resp. pri kliknutí na názov vily, alebo v sekcii Ubytovanie 

 

 

 

 

Vila Nena

 

Voľné termíny vo vile Nena:

02.6.-09.6.    - katalógová cena 787 € - teraz 700 €

23.6.-30.6.    - katalógová cena 1.161 € - teraz 1.033 €

 

 

Moderná vila pre dve rodiny s dvoma poschodiami, situovaná v centrálnej casti Lignana, 180 m od mora a 30 m od pešej zóny v tichej štvrti - jednosmerná ulička.  Priestranná oplotená záhrada. 

Hostia majú k dispozícii dve podlažia - na prízemí je dvojlôžková spálňa + kúpelňa so sprchovacím boxom/bidetom/WC. Na prvom poschodí je priestranná z obývačka s TV, odkiaľ sa vychádza na balkón zariadený záhradným nábytkom. Na prvom poschodí je ďalej moderná samostatná kuchynka a dve spálne - jedna trojlôžková a jedna dvojlôžková. Okrem toho je na prvom poschodí ešte jedna kúpelňa  s vaňou/bidetom/WC a práčkou.

Apartmán má teda tri spálne (jednu 3-, a dve 2-lôžkové) + kuchynku + 2 kúpelne + obývaciu izbu + terasu na prvom poschodí a terasu so záhradou na prízemí. Vilka má samostatnú udržiavanú záhradu, kde je samozrejme záhradné sedenie i záhradný gril.  Parkovanie pre dve autá - jedno v garáži vilky s bránou na diaľkové ovládanie, druhé v prednej časti dvora vilky.

 

tl_files/top_holiday/vilky/Nina/exterier.jpg  tl_files/top_holiday/vilky/Nina/Obyv.izba nova.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Nina/Spalna 3-lozkova poschodie nova.jpg

 

Viac info a foto tu resp. pri kliknutí na názov vily, alebo v sekcii Ubytovanie 

 

 

 

 

 

Vila Caroline

 

Voľné termíny vo vile Caroline:

04.8.-11.8.  katalóg.cena 1.467 € - teraz 1.306 € - VYPREDANE

18.8.-25.8.    - katalógová cena 1.345 € - teraz 1.197 €

 

Vilka komplet zrekonštruovaná v roku 2014 s výbornou polohou pár krokov od pešej zóny a cca 200 m od pláže, v málo frekventovanej ulici s vlastnou veľkou záhradou so záhradným altánkom a sedením. Súkromná záhrada má cca 200 m2.

7-lôžkový apartmán má obývaciu izbu + kúpelňu + 3 spálne. Súčasťou obývacej izby je čiastočne oddelený moderný kuchynský kút + jedálenský kút + rozkladacie lôžko pre 2 osoby. Ďalej sú tu tri spálne - jedna dvojlôžková s manželskou posteľou, druhá trojlôžková s manželskou posteľou a tretím lôžkom a ešte je tu tretia malá spálňa s jedným samostatným lôžkom. Krásna moderná priestranná kúpelňa so sprchovým boxom/toaletou/umývadlom/bidetom.

Odporúčame pre rodiny s deťmi a náročných klientov.

 

tl_files/top_holiday/vilky/Vila Caroline/caroline ext1.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Vila Caroline/caroline altanok.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Vila Caroline/caroline obyvacka.jpg

 

Viac info a foto tu resp. pri kliknutí na názov vily, alebo v sekcii Ubytovanie 

 

 

Späť