Vyhľadať »
CA Top Holiday » Zľavy a akcie

Posledné voľné termíny na samostatné vilky

2018-03-07 11:05 napísal Iveta Spiššáková

 

Vilka Adriana

 

Voľné termíny vo vile Adriana:

 

28.7.-04.8.    - katalógová cena 1.268 € - teraz 1.116 €

 

 

 

Krásna malá vilka, postavená v roku 2013, pár krokov od pešej zóny a kúsok od pláže č.4 je ideálnym riešením pre tých, ktorí túžia po súkromí, ale zároveň chcú bývať v centre a blízko pláže.

Vilka je umiestnená v tichej jednosmernej ulici Via Friuli cca 50 m od pešej zóny Via Udine a 100 m od pláže. Má samostatnú oplotenú záhradku - prednú, cez ktorú sa vstupuje do vilky a zadnú, kde je urobené záhradné sedenie.

4-6-lôžkový apartmán je priestranný, zariadený novým moderným nábytkom. Obývacia izba má kuchynský kút a jedálenský kút + rozkladací gauč pre 2 osoby. Sú tu ďalej dve spálne - jedna s manželskou posteľou a druhá menšia s dvomi lôžkami, z ktorým jedno je možné kvôli priestoru cez deň zasunúť pod prvé. Po rozložení sa získajú dve samostatné rovnako vysoké lôžka. K apartmánu patrí moderná kúpelňa so sprchovým boxom/umývadlom/bidetom/toaletou. Klimatizácia, práčka, pláž.servis v cene.  Parkovanie vo dvore vilky.

tl_files/top_holiday/vilky/Vila Adriana/Adriana spredu M.jpg  tl_files/top_holiday/vilky/Vila Adriana/Adriana obyvacka1M.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Vila Adriana/Adriana spalna M.jpg

 

Viac info a foto tu resp. pri kliknutí na názov vily, alebo v sekcii Ubytovanie 

 

 

 

 

Vila Caroline

 

Voľné termíny vo vile Caroline:

18.8.-25.8.    - katalógová cena 1.345 € - teraz 1.184,- €

01.9.-08.9.    - katalógová cena 1.345 €     teraz :         673,-

 

Vilka komplet zrekonštruovaná v roku 2014 s výbornou polohou pár krokov od pešej zóny a cca 200 m od pláže, v málo frekventovanej ulici s vlastnou veľkou záhradou so záhradným altánkom a sedením. Súkromná záhrada má cca 200 m2.

7-8-lôžkový apartmán má obývaciu izbu + kúpelňu + 3 spálne. Súčasťou obývacej izby je čiastočne oddelený moderný kuchynský kút + jedálenský kút + rozkladacie lôžko pre 2 osoby. Ďalej sú tu tri spálne - jedna dvojlôžková s manželskou posteľou, druhá trojlôžková s manželskou posteľou a tretím lôžkom a ešte je tu tretia malá spálňa s jedným samostatným lôžkom. Krásna moderná priestranná kúpelňa so sprchovým boxom/toaletou/umývadlom/bidetom.

Odporúčame pre rodiny s deťmi a náročných klientov.

 

tl_files/top_holiday/vilky/Vila Caroline/caroline ext1.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Vila Caroline/caroline altanok.jpg tl_files/top_holiday/vilky/Vila Caroline/caroline obyvacka.jpg

 

Viac info a foto tu resp. pri kliknutí na názov vily, alebo v sekcii Ubytovanie 

 

 

Späť