CA Top Holiday » Ubytovanie » Rezidencia Bussola
Rezidencia Bussola

Rezidencia má dobrú polohu - je situovaná 300 m od pláže, pár krokov od kúpeľného centra, avšak vo veľmi tichej zóne v peknej vilovej štvrti. K rezidencii patrí udržiavaná záhrada s murovaným záhradným grilom (možnosť grilovania), za rezidenciou je veľké parkovisko. Apartmány boli komplet zrekonštruované, sú priestranné, vkusne zariadené. Každý aparmán má TV/LCD/SAT, mikrovlnku a klimatizáciu na diaľk.ovládanie a wifi-pripojenie (novinka 2016).

 VSTUP DO BAZÉNA  V NEĎALEKOM REKREAČ.AREÁLI TERRAMARE V CENE POBYTU.


7-8-lôžkové apartmány sú vďaka svojej priestrannosti a rozloženiu izieb vhodné aj pre 2 rodiny. Apartmán sa skladá z dvoch samostatných spální (jedna je 2-lôžková, jedna 4-lôžková ), obývacej izby s 1 až 2-mi lôžkami buď s kuch.kútom (typ trilocale), alebo so samostatnou kuchyňou (typ quatrolocale). K apartmánu patrí novozrekonštruovaná kúpelňa a 2 veľké balkóny zariadené záhradným nábytkom. 

Hosťom rezidencie je k dispozícií automatická práčka v spoločných priestoroch rezidencie.

 

3-lôžkové apartmány tvorí jedna veľká obývacia izba v tvare písmena L - v jednej časti je kuchynská linka a jedálenský stôl, v druhej časti je jedno samostatné lôžko a nábytkom oddelená manželská posteľ. Apartmán má vlastnú renovovanú modernú kúpelňu so sprchovým boxom/bidetom/WC a terasu zariadenú záhradným nábytkom.

 

OBJEDNAŤ


kúpelňa

záhrada

bazén na vedľajšej ulici

balkón


Celá mapa

samostatná kuchynka

obývacia izba

väčšia spálňa (3-4 lôžka)

menšia spálňa (2 lôžka)

obývacia izba s kuch.linkou

exteriér rezidencie

bazén

3-lôžk.apartmán

3-lôžk.apartmán - manž.posteľ

3-lôžkový apartmán - kúpelňa

pohodlný parking za rezidenciou

3-lôžkový apartmán


Nová ponuka na sezónu 2019 bude k dispozícií od 01.12.2018.